| DeNy012 a întrebat:

Am citit intr-o revista daca un hamster se stropeste cu apa el moare este adevarat?

3 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Hm, probabil de aceiaşi boală "anti-apă" suferă şi ţiganii, maneliştii şi ţăranii din mijloacele de transport în comun.
Să nu cumva să moară dacă se spală niţeluş.

| 현주 a răspuns:

Nu e adevarat? In ce revista era porcaria asta?laughing Doar daca apa aia are acid sulfuric in ea.

| TraiestetiViata a răspuns:

Nu neaparat daca se stropeste daca ii pui un dop din care bea apa il poate rasturna.Si daca toata apa din dop se varsa pe hamster el moare asa mi s-a intamplat si mie. Sper ca te-am ajutat.