| мιcυтѕαααα a întrebat:

Am cumparat iarba pisicii de la o farmacie veterinara. Stiti cumva daca trebuie plantata intr-un ghiveci?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Tu ai cumparat seminte sau un smoc de iarba? Daca ai cumparat seminte, planteaza-le intr-un ghiveci. O sa rasara iarba de care o sa se bucure mata tot timpul cand va avea nevoie. Dar de ce nu cumperi de la o florarie sau de la un pet-shop un ghiveci cu iarba pentru matze gata crescuta? Nu ti-ar fi mai comod? Si nu te-ai mai pufffffai atat! Te-ai lamurit?

3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bineinteles.

| мιcυтѕαααα explică:

Pfff! Nu m-am lamurit.

| noktambul a răspuns (pentru мιcυтѕαααα):

Tu ai cumparat seminte sau un smoc de iarba? Daca ai cumparat seminte, planteaza-le intr-un ghiveci. O sa rasara iarba de care o sa se bucure mata tot timpul cand va avea nevoie. Dar de ce nu cumperi de la o florarie sau de la un pet-shop un ghiveci cu iarba pentru matze gata crescuta? Nu ti-ar fi mai comod? Si nu te-ai mai pufffffai atat! Te-ai lamurit?

| TerraVampire a răspuns:

I.am cumparat si eu pisicii si i.am pus intr.o caserola de plastichappy