| ♥Anto* a întrebat:

Am cumparat o carte unei prietene si as vrea sa-i scriu un mesaj pe prima pagina. ce idei imi dati? multumeesc

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

" Cum intunericul se va dilata la infinit, asa si feiricirea ta sa creasca in intensitate cu gandul tau la mine, pastrand mereu din amintiri si dulci sperante. A ta sincera prietena,
ME. OK. (exemplu)

5 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Daca nu ai idei, poti alege sa ii scrii cateva versuri/ strofe dintr`o poezie despre prietenie

| IcsD a răspuns:

Impreuna trecem peste tot,
Ne avem una pe alta si asta`i mai presus!

Iti voi fi alaturi mereu chiar si in momentul cel mai greu!

De la prietena ta, ca sa-ti amintesti de ea!
(numele tau)

fundita? happy

| ♥Anto* explică:

Altceva, altceva.

| iauru a răspuns:

...pai trebuie sa fie ceva legat de mesajul pe care il transmite cartea sau cel putin titlul cartii
asa ca gandeste-te la asta si scrie-i ceva legat de intamplarile din carte prefereabil ceva legat de prietenie si ca speri ca si a voastra sa dureze sau ceva de genu'

| lala_1641 a răspuns:

Pentru cea mai bunaprietena cu drag Anto...