| rap4us a întrebat:

Am cumparat si eu GTA San Andreas, si acum a inceput, de cand l-am cumparat sa se blocheze maus-ul cand vreau sa intru in el.Ma poate ajuta cineva, va rog!

Răspuns Câştigător
| just0stefana a răspuns:

Nu trebuie nikiodat sa ai incredere ca tot ce cumperi e de incredere, pentru c nu e asa!

ce crezi ca toata lumea are bani sa cumpere tot pe bani, imagineaza-ti cati bani ai da pentru toate programele de care ai avea nevoie la un calc nou.
plus ceva jocuri plus un antivirus de calitate
daca vrei sa faci totul legal eu te sfatuiesc sa te lasi de asta.
si jocul asta care ti-l trebuie il gasesti usor p net, nu stiu de unde pentru c nu-s baiat sa ma intereseze, dar i-ai auzit pe astia din cartier ca cica si l-ar fi luat de p net si o gramada de alte jocuri faine(zic ei)
oricum, faza i c nu stiu ce sa i faci la joc, dar sa ti minte ce ti-am zis

nu fi prost si-ti da bani p toate chestiile p care le gasesti si gratis

1 răspuns:
| SnicK a răspuns:

Vezi in joc la OPTIONS sa iti fie puse corect.

Întrebări recente