| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa am jocuri pe telefonul meu android.Nu am internet pe el.Ma poate ajuta cineva? Am android 4.1.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Scrie jocuri andriod si le descarci... uite un site bun https://play.google.com/store?hl=ro

si dai acolo l aplicatii sau ce vrei tu si vezi ca trebuie bifat free daca vrei sa le descarci grsatis daca nu le cumperi...aa si trebuie doar sa ai androidul conectat la pc. funda?

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Faci cumva rost de internet si iti descarci de pe google play.Ai iconita asta in forma de plasa in meniul telefonului sau mai are si o alta denumire care este Market.

| Clawd3lw a răspuns:

Descarci jocuri android ( 4.1 e cel mai bun android si toate jocurile android care sunt o sa iti mearga deci nu trebuie sa cauti pentru 4.1 neaparat) pe pc si apoi cu cablu usb le pui pe telefon.

| AlexAtanasiu a răspuns:

Nu iti trebuie android cauti pe pc jocurile la\e selectezi s te duciundeva unde ai wi-fi stai si astepti sa se descarce singure

| anonim_4396 explică (pentru AlexAtanasiu):

Nu am acces la internet wi-fi.

| Justlikeme11 a răspuns:

Cauti prin oras o locatie cu wi-fi si ai rezolvat! Sau, daca ai un PC cu internet si cablu de date pentru telefon/ bluethooth pe PC, poti decarca jocurile pe PC si apoi in telefon.

| moldo88 a răspuns:

Daca ai pc intra pe http://www.apkmania.co/, http://www.zedge.net/android/, si descarci de acolo ce joc vrei tu apoi il pui pe cardul MicroSD intri in fisierele,, fisierele mele,, si dai run la jocul pe care l-ai pus daca nu iti merge intra la serari si apoi aplicati apoi surse necunosute/sper ca te-am ajutat;)