| Dobre_Stefan_Paul_1994 a întrebat:

am cumparat o tableta icoo si nu e asa de tare dar, la inceput am cezut ca e f taresad. si cand vreau sa-mi iau un joc (de pe google play) sau sa downloadez ceva....sau sa intru pe cava imi da eroare ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Poi spune-ne ce eroare îţi dă, să ştim despre ce ar putea fi vorba...

| Dobre_Stefan_Paul_1994 explică (pentru manolo):

Pai cand vreau sa caut ceva pe net imi da eroare

| manolo a răspuns (pentru Dobre_Stefan_Paul_1994):

Indiferent de site? Pentru a descarca de pe google play ai nevoie de un cont gmail, altfel nu poti. Daca nu poti folosi netul deloc, inseamna ca undeva nu ai ceva setare corespunzatoare. Ce folosesti, netul de pe telefon sau prin wi-fi? ce versiune de android ai instalata?

| Dobre_Stefan_Paul_1994 explică (pentru manolo):

Pai stiu, am bagat bagat contul dar tot nu marge. Versiunea e 4.0 si folosesc wifi