| MineIsLikeABridge a întrebat:

Am de ales intre : laptop, tableta si telefon. Calculator bun am, de care sunt multumit, laptop, nu prea m-ar interesa, tableta nu mi se pare chestie care " sa tina ", telefon am, nu e ff bun dar merge ca sa fac poze bune si sa sune

Răspuns Câştigător
| FFabi17 a răspuns:

Ti-as recomanda sa iti iei o tableta performanta, sau daca vrei un telefon performant (Samsung Galaxy S3 de exemplu), Laptop, depinde, daca calatoresti ai putea sa iti iei un laptop

1 răspuns:
| MineIsLikeABridge explică (pentru FFabi17):

Sunt mai statator decat pietrele, cred ca imi iau o tableta, dar nu am unde sa o folosesc, ca acasa am pc cand ies merg la sala sau cand va veni vremea la liceu