| Azula a întrebat:

Am doi pesti guppy si nu stiu cum sa le amenajez acvariul. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Chriss_5780 a răspuns:

Bună! Eu zic sa le cumperi alge dinacelea de plastic si pietre punele in colturi si pestii se vor simtii ca in mare!
P:Sle poti lua si corali[tot de plastic]

3 răspunsuri:
| CodRiNitu a răspuns:

Lol, ce intrebare! cum vrei tu.laughing

| Chriss_5780 a răspuns:

P.S2.cumparale iarba dinacea ce se gaseste la mare, nisip si scoici

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Nu fa tampenia sa te apuci sa pui scoici corali si altceva findca am si eu pesti gupy si stiu ca ei nu traiesc in oceane ci in fluvii sau doar in apele curgatoare cu apa dulce nu sarata poti sa le yey un castel sau o nava poti chiar niste scoici speciale care seamana cu deala cu perle o mica comoara adica cufarul ala si pe jos poti sa le pui nisip sau pietricele mici speciale pentru acvariu albe sau ce culoare vrei tu poti chiar sa le cumperi chiar si niste mici stancute iar penstii se vor simti ca la ei acasa!