| cosminel10 a întrebat:

Am doua fete care se tot dau le mine si nu stiu ce sa fac cu care sa ma pun problema e ca sunt verisoare... dar una e la scoala la mine si una e din alta localitate care vine ocazonal. va rog sa ma ajutati...

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Colega ta ar fi o alegere logica. numai ca decizia nu ar trebui sa fie rationala, depinde pe care o placi mai mult.

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Pai daca sunt verisoare, lasa-le frate pe-amandoua. or fi ele dragute si asa. dar sunt rude.cauta-ti alta...parerea mea
Pa pa si Bafta!

| Hypathia a răspuns:

Vezi care iti capteaza atentia mai mult. Adica, daca esti cu una din ele la un moment dat si te face sa uiti de existenta celeilalte, inseamna ca ea este. Bafta! Sa ne spui pe cine ai ales.

| Kat_6866 a răspuns:

Cu fata din scoala ta, va puteti intalnii mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul