| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am o mare problema cu cele doua verisoare ale mele, pe care incep sa nu le mai suport >.

6 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Ignora-le sau rezolva problema:zi-le in fata ca nu le mai suporti si sa isi vada de treaba lor.sa te lase sa traiesti.

| zurick a răspuns:

Cu verisoarele tale nu stai zi de zi eu cu sora mea stau sub acelasi acoperis deci...vezi si tu partea plina a paharului.Care este motivul prin care el te enerveaza? happy Daca te deranjeaza intrebarea adresata de mine anterior poti sa nu raspunzi. Oricum spune-le ca sunt enervante si ca ti-ai dori sa te lase impace... daca nu merge asa ignora-le pur si simplu.
Bafta!

| MiruD a răspuns:

Pai de ce? Ce ti-au facut?

| Alexandru0007 a răspuns:

Cu ce ti-au gresit bietele fiinte?

| BloodyLips a răspuns (pentru Alexandru0007):

Off.e mult de zis.dar in principal:cand sunt cu ele in camera nu ma baga in seama, ceea ce e bine.dar dupa incep sa faca misto de mine(si nu in modul de glumita nevinovata)si cand vad ca ma supar se duc la parintii mei si spun ca iar m-am certat eu cu ele...una dintre ele mi-a luat din casa un rucsac negru doar ca sa se'' potriveasca cu tinuta ei'' da nu mi l-a mai dat inapoi :/ mi-au rupt lantisoare la care eu tineam mult si dupa spuneau ''oops'' la ironie, si ma mai fac de ras si de fata cu alti copii :/ nu suport cand vin pe la mine >.< deci...acum e clar ce mi-au facut bietele fiinte? si precizez :au 15 ani, eu 13-14 :]]] ( mai am putin si implinesc ) love struck

| IuseinLavinia a răspuns:

Incearca sa vb cu ele, sa le spui ce te deranjeaza si daca nu rezolvi nimic ignorale.