| SerbanElyan a întrebat:

Am folosit pe site-ul meu un script HTML pentru a pune un buton de share pe facebook. As vrea insa sa nu se accesese linkul de la share in aceiasi fila. as vrea sa se deschida o fereastra noua... Nu stiu, cum e la toate siteurile. Pot pune in HTML asa ceva?

2 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Function PopupWindow(source, strWindowToOpen){
var strWindowFeatures = "toolbar=no, resize=no, titlebar=no,";
strWindowFeatures = strWindowFeatures + "menubar=no, width=413, height=299, maximize=null";
window. open(strWindowToOpen, '', strWindowFeatures); }

si pentru link :

Ex: click aici

| SerbanElyan explică (pentru atoatestiitoarea):

Bun... si aici ce ar trebui sa inlocuiesc, mai exact si cu ce? Ca am incercat si nu a afisat nimic...