| xIonutzu a întrebat:

stie cineva cum pot pune buton de Share pe site-ul meu e un site facut cu Wix si nu stiu ce cod sa pun sa bag buton de share pentru facebook sad si daca mai stiti si un cod ceva html pentru cati sunt online va rog frumos am cautat pe net de am innebunit sad dau funda +vot va rog frumos

1 răspuns:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Ai aici toate codurile HTML legate de facebook pentru site-uri(in stanga sus) https://developers.facebook.com/docs/reference/plugins/share-links/