| anonim_4396 a întrebat:

Cand cautam pe google mi se deschise siteurile in alta fila. Acum nu mai e asa. Cum fac sa setez cand vreau sa se deschida in flia noua sau in aceiasi fila?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Unelte -> Optiuni -> click pe tabul File si bifeaza prima optiune ->Deschide ferestrele noi in file ->OK.
Bafta!

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Trebuie sa dai o setare de la optiunile de internet. eu am mozilla, asa ca-ti spun de aici, nu stiu la alte browsere cum e, daca ai altceva poate te inspiri. internetul deschis, la tools - options- tabs si acolo ai o lista si optiunea open new windows in new tab