| Kiddu a întrebat:

Am fost amenintata de o `prietena` ca daca fac vreodata misto de ea ma va injura asa cum n-am vazut vreodata. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu-i da prilej sa-si satisfaca intentiile deplorabile! Sincer, evita si ignora asemenea persoane!

15 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pai nu fa misto de ea!
Daca este asa mahalagioaca, ignor-o!
Nu te cobori la mintea tzatzelor!
Sa te injure pana o va durea gura, ea se va face de ras!
Cu cat o vei ignora mai tare si iti vei vedea de viata ta, fiind vesela, fericita, ocupata cu atat se va oftica mai tare!
Las-o in pace! Nu merita atentia ta!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu prea mi se pare ca ti-e prietena. Si nu vad de ce ti-ar pasa de injuraturile unei oarecare.

mira
| mira a răspuns:

De ce trebuie sa faci misto de ea.Renunta tu fiindca esti mai desteapta.Pe oamennii violenti nu este bine sa-i provoci. Evita-i chiar. Mira

eileen
| eileen a răspuns:

Eu i-as da o mama de bataie asa peste bot sa nu mai poate injurahee hee
neah, glumesc. Nu iti bate capul cu ea, nu merita asa paparuda.

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, parerea mea este ca prietena ta sufera rau, nu ai place sa fie injurata si cere sa fie respectata, dar important este sa nu dea motive sa fie insultata.

| Wtf9000 a răspuns:

Si tu de ce faci misto de ea?

| Dl.Inginer a răspuns:

Daca iti place sa fii injurata, atunci da-i 'nainte cu mistoulaughing Daca nu, pazeeeaaaaa!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai tie ti-ar placea sa faca cineva misto de tine? thinking

| Ben. a răspuns:

Dezgustator

| gabrielutzu a răspuns:

Unde, aici pe forum?
Unde exista atata armonie si unitate? Nu cred.:laughing
Nu e nimic nou, si eu am fost amenintat de un prieten ca ma va baga si ma va scoate in mesaje private daca mai fac misto de el...ideea e ca eu facusem deja misto( pe merit) si mesajul a venit oarecum firesc, in spiritul pacii si intelegerii intr-e useri :laughing
Probabil "prietena" te-a "mangaiat", asa, preventiv.M-ai facut curios...cine-i pretena?

| mircea a răspuns:

Nu stiu ce sa zic! s-ar putea a constati ca de fapt nu prea cunoste domeniul? incearca si vezi ce iese. trebuie sa va clarificati fiecare potentialul, cumva, nu?

| Kiddu explică:

Nu pe TPU, ci in viata reala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Lipsa de respect își spune cuvântul ca să nu spun că și cei 7 ani de acasă nu există.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca asta e intrebare aprobata? Mie de ce mi-ai refuzat intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor pai daca te injura numai e bine, la mine aici si daca te uiti cum nu trebuie risti sa-ti "onduleze" parul permanent o luna-ti va sta laughing acum sincer, cei care injura de obicei o fac sa te intimideze si sunt oameni slabi la kracter, deci nu o lua in seama probabil se simte amenintata in vreun fel de tine, poate ai mai mult succes in dragoste sau ca esti mai prietenoasa, eu stiu... daca persista "prietena" si stiu ca nu ar trebui sa instig la violenta insa tipa o data la ea cu furie in privire k si cum ai vrea so despici in doua crede-ma ca nu se mai atinge nici cu vorba de tine