| danutzzz1992 a întrebat:

Am gasit sa vad Babylon 5 toata seria, toate filmele si inca ceva "crusade". Care ma poate ajuta ca nu prea am gasit pe net ce ar trebui sa vad seria sau filmele ca sa inteleg filmul sau care este ordinea lor cronologica? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Exista o ordine. Mie mereu mi s-a parut normal sa le vad in aceasta ordine.

• Pilot: "The Gathering"
• Sezon 1
• Sezon 2
• Sezon 3
• Sezon 4 pana la ep 13 "Rumors, Bargains and Lies"
• Film: "Thirdspace"
• Sezon 4 continua cu ep 14 "Moments of Transition"
• Film: "In the Beginning"
• Sezon 5 pana la episodul 22 "Objects at Rest"
• Film: "River of Souls"
• Film: "Legend of the Rangers"
• Film: "A Call To Arms"
• Cele 13 episoade din "Crusade"
• Sezon 5 ultimul episod "Sleeping in the Light"

Vizionare placuta, Shin happy

2 răspunsuri:
| ghinionist a răspuns:

De ce nu incerci IMDB.com? Acolo ar trebui sa gasesti toate informatiile despre acest film, cat si ordinea in care au aparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine in orice ordine vrei.