| SnicK a întrebat:

Am intrat pe Orange.ro sa activezi internetul gratuit timp de 1 luna, no am intrat de pe telfon la *100# si merg acolo unde zice la GPRS/EDGE dau acolo si zice apoi pe site zice sa selectez "Testeaza Gratuit" dar nu scria nimic de "TEsteaza Gratuit" doar Activeaza, Renunta si Informatii.
Am dat Activeaza dupa aia s-a inchis mesaju si a aparut ca la fiecare MB imi ia. 90 euro... o. O acum e gratis sau NU?

1 răspuns:
| RealLife a răspuns:

Deactiveazati-l imediat! iti mananca banii si vezi tu ce factura frumoasa o sa ai