| anonim_4396 a întrebat:

Ceva site-uri matrimoniale gratis stiti? gratis insemand fara costuri dinalea gen ca sa citesti mesaju cumpara nu stiu ce rahat de 15000 de euro pe luna laughing, site-uri gratuite unde sa poti trimite/citi mesajele gratuit nu sa cumperi nu stiu ce porcarie cu supra taxa.

16 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mai gratuit ca facebook nu văd laughing

| anonim_4396 explică (pentru Azµre):

Nu caut pentru mine, am un prieten panarama e "social 10000%" numai pe din astea sta...si m-a rugat sa-i caut, daca stii ceva.zi daca nu ok.

| Azµre a răspuns (pentru anonim_4396):

În afară de facebook unde poți agăța la nebunie. sincer nu știu, poate pe simpatie.ro dar și acolo e cu plată...

| ComanGheorghecosmin a răspuns (pentru Azµre):

Corect

| pansela a răspuns:

Daca vorbim despre site-uri matrimoniale gratuite serioase, recomand http://www.casatorie.ro

| raulw a răspuns:

Chiar dacă întrebarea este veche, sunt mai multe site-uri gratuite, un exemplu: https://www.socializari.ro

| IonitaGabi a răspuns:

Ok

| Teo54 a răspuns:

Sint asa ceva

| Ngabriel09 a răspuns:

Corect

| FLAVIU10 a răspuns:

Da asta caut să găsesc Soție gratis că după aia o să plătești tot restul vieții

| Geo2313 a răspuns:

Hei

| naromnhh a răspuns:

Hello,
How are you today
My name is Narom Harrison, I'm looking for a relationship.i

| buthelezi098 a răspuns:

Good day, how are you? I wrote to you days ago, I did not receive your answer, I want to hear from you, I am waiting for your answer.