| GeorgianaDragus a întrebat:

Am LG GT405 si am card micro SD de 1 giga si daca fac poze sau filme ce am pe telefon am si pe card si daca sterg ceva se sterge si din card de ce e asastraight face? si am memorie externa si tot felul ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Memoria externa este ceea ce este in plus de la telefon in afara de card.in momentul in care faci poze sau filmulete. ti se salveaza pe card ca nu are unde in alta parte.si in momentul in care stergi de pe card ai pierdut de tot.incearca sa iti iei un cititor de carduri.sau un cablu de date si sa iti transferi ce ai mai important.sa fii sigura ca nu mai pierzi, si ce nu sa stergi sa mai faci si altele

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica extern e cardul