| cAnonim a întrebat:

Salutare, este ceva cu Romtelecom(net), de ceva zile bune pur si simplu nu merge netu', merge foarte aiurea cu toate ca apare ca am semnal full(modem) vi s-a intamplat si voua chestie de genu' asta ca pe mine ma dispera mai ales ca si afara ploua.
Merge bine dimineata si dintr-o data merge extrem de prost si mereu se intampla la ora fixa ca sa zic asa, adica atunci incepe sa mearga prost.

1 răspuns:
| TelekomRO a răspuns:

Apelati 1930 gratuit in reteaua Romtelecom sau TELVERDE 0800800800 - colegii nostri va vor oferi suport. Toate cele bune!