| antologie a întrebat:

Am nevoie de ajutor, de fiecare data cand ma conectez la facebook imi apare asta:

Contul tău este blocat temporar.
We don't recognize the device you're using. Please answer a few security questions to keep your account safe.

Si este contul meu, am cautat, am citit, dar nu merge si cand dau continua ma trimite inapoi la login.Ce pot sa fac? Funda + vot.

5 răspunsuri:
| antologie explică:

Si daca e cu perioada cat timp ia? Sta deja de 1 zi

| Razvan_Baltoi_1998 a răspuns:

Salut! O perioada de timp contul tau este blocat!

| CodySlk a răspuns:

Asta iti apare la Google Chrome! Asa mi-a aparut si mie. Si de atunci intru pe Internet Explorer. INTRA PE INTERNET EXPLORER!

| antologie explică (pentru CodySlk):

Eu nu prea folosesc explorer si chrome