| cosmin986522 a întrebat:

Am nevoie de ajutorsad. La liceu in ora de sport sau pauza cand joc fotbal cu colegii nu prea pot sa alerg sau sa joc bine. Eu cand joc pe teren cu unii alerg si joc destul de bine dar la scoala parca am o retinere si nu stiu de ce. care ar putea fi problema?sad

2 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel, si e din cauza emotilor sa nu gresesti, iar cand vine mingea spre tine parca tie frica sa nu gasesti si numai stii sa joci...in cartier eu sunt the best, dar la scoala numai stiam sa dau o pasa... mi-am dat seama ca e de la emotii si am inceput sa ma controlez si acum joc ff binewinking

| TheCoon a răspuns:

Frate si eu am patit asa. Poate fi de la terenul nou sau colegii de echipa.Adica, la tine in cartier sau unde joci cu prietenii aia stiu cum iti place sa primesti o pasa sau asa. dar la scoala inca s-a dezvoltat jocul de echipa sau poate sunt multi in jurul tau si esti emotionat.Stai relax...simte-te bine si nu uita ca mingea e prietena ta.Arata ce poti sa nu ajungi pe banca de rezerve la campionate.Mai fa si tu o faza pe cont propriu si paseaza sigur.Fi sigur pe tine cand jocihappy