| Ondine a întrebat:

Am nevoie de idei de carti: am citit Harry Potter, toate volumele, la fel si din Twilight, A saisprezecea luna, Fior, din Lupii din Mercy Falls, Evermore din Nemuritorii, toate volumele din Cronicile wardstone si pantalonii calatori, mai am cateva, dar nu mi le aduc aminte. Acum, nu radeti dar daca stiti carti tot gen fantasy, aventura va rog sa-mi spuneti, eventual ceva ce se poate comanda de pe net. Dau funda pentru cele mai bune carti!

Răspuns Câştigător
| Bleed a răspuns:

Sange Albastru (Melissa de la Cruz), Divergent (Veronica Roth), Pretty Little Liars (Sara Shepard), Jurnalele Vampirilor (Lisa Jane Smith), Fortele Raului Absolut (Kelley Armstrong), Academia Vampirilor (Richelle Mead), Altfel de ingeri (Richelle Mead).

5 răspunsuri:
| andreeei a răspuns:

Ultima zi a unui condamnat (cea mai tare), wuthering heights, ultima noapte de dragoste intaia de razboi, enigma otiliei, cel mai iubit dintre pamanteni

| elevuporno a răspuns:

Winnetou, este un roman ce cuprinde 3 volume si prezinta aventurile unui om cu totul si cu totul deosebit.

| Lvrkiosif a răspuns:

Carti scrise de Dan Brown.

| MaryD a răspuns:

Ciresarii-aventurile unor copii
Tunele

| annapopescu a răspuns:

Jocurile Foamei de Suzanne Collins,Divergent de Veronica Roth, Gazda de Stephanie Meyer, Eu Sunt Numarul Patru de Pittacus Lore. Sper sa te ajute :*.