| XxFamouseXx29 a întrebat:

Hei salut TPU big grin vreau sa-mi ziceti niste nume de trupa dar rock dar din inspiratia voastra adica sa nu fie ciordite de la alte trupe. sa fie nume si de fete si de baieti indiferent dar sa fie ideile voastre dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnneRoseRock a răspuns:

Breaking Souls, Flying Ashes, Crying Rocks, Thousands Nightmares, Cut The Heart, Rage Crows, Chaos Kingdom. Sper ca am fost de folos, cat de cat big grin >big grin

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Rock Booton.

| AnneRoseRock a răspuns:

As mai avea vreo 2-3 idei... Chaos Kingdom, Rage Crows, Famous Bleed...