| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un rasp. rapid : Cine este din Giurgiu, comuna Singureni, sau macar pe unde trece raul Neajlov, cum este acest rau? Curat, murdar... Iar parintii mi-au zis ca nu ma lasa sa ma scald in el daca e jegos crying(.

Răspuns Câştigător
| MiSSyoUNow a răspuns:

Am o prietena care sta acolo, in apropierea raului. Sa stii ca nu e foarte jegos, dar daca ai probleme cu pielea sau o ai sensibila nu iti recomend sa mergi pr acolo. Sunt cateva persoane care au ajuns la spital cu iritatie severa pe piele. Acum 2 ani era un caz in care s-a luat raie de pe acolo. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| AllesSy a răspuns (pentru MiSSyoUNow):

De fapt eu cred ca eii imi zic asa pentru ca cica de curand oamenii au scos nisipul si cred ca le e frica sa nu patesc ceva. dar n-am ce sa patesc eu stiu sa inot si oricum o sa imi iau colacu la mine big grin

| MiSSyoUNow a răspuns (pentru AllesSy):

Sa te distrezi! 'big grin

3 răspunsuri:
| didicriss a răspuns:

Dc ei asa zic ar trebui sa-i ascultiwinking