| ZeDe a întrebat:

Am niste intrebari legate de LG Optimus One si despre Android:
-Cei care au LG Optimus One spuneti-mi si mie cum e bateria? cum se misca netul? are lag la jocuri?
-Daca acest telefon are android 2.2, cand va aparea versiunea 2.3 eu voi putea sa upgratez la acea versiune?
-Telefonul are update-uri? Ati dat vreodata un update la soft?
-Cam cate aplicatii suporta?
-E bun un card de 8gb pe el?

Cine raspunde a toate are ditamai fundoiul si un vot folositor! big grin

1 răspuns:
| TheExpert01 a răspuns:

Pai eu am si bateria e foarte mare netul merge repede lag nu are da de pe market vei putea upgrade da are update automat la soft multe multe aplicatii si da e ff bun un card de 8 gb pe el funda plzzz