| Tudami a întrebat:

Am o agenda frumoasa.de piele...si nu am idee ce sa scriu in ea... dati-mi ceva idei va rog.tongue

3 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Hmm depinde si ce varsta ai...Ai putea nota acolo date importante ca sa nu le uiti depinde si de marimea sa. daca e mica este buna de notat date si alte chesti [daca vrei poti sa-l faci si ca jurnal...]

Pa`pa

| Oana_5036 a răspuns:

Buna!
Poti sa iti faci un jurnal din ea...
Sau poti sa iti notezi temele pentru scoala, programul de meditatie...sau chestii pe care trebuie sa la ti minte.
Poti sa notezi numere de telefoane, adrese de mail, etc.
Sunt multe chestii pe care pot sa le notezi in agenda...

| StubblyTooth a răspuns:

Fa-ti un jurnal si scie acolo tot ce faci ca peste ani sa arati nepotilor happy