| TPUSenior01 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei pasionati de Naruto! Adica cine urmareste episoadele. Oare se indragosteste pana la urma Sakura de Naruto? Sau Naruot de Hinata? sau cine stie voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu ce te pot ajuta, tinere fan "Naruto"?

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Si intrebarea unde e? big grin eu urmaresc happy

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Nici una, nici alta.Autorul a zis ca nu vrea povesti de dragoste.

| TPUSenior01 explică:

Oare se indragosteste pana la urma Sakura de Naruto? Sau Naruot de Hinata? sau cine stie voi ce ziceti?

| positivity a răspuns (pentru TPUSenior01):

Măi, aici se învârt patru persoane, fie că vor sau nu. Hinata îl admiră de mult pe Naruto, însă el o iubeşte pe Sakura. Dar Sakura, este atrasă de Sasuke. Iar el, este mult prea ocupat cu răzbunarea, deci nu îl interesează nici o fată.
Cu cine va rămâne Naruto la final? Bine gândit. Se învârt într-un cerc al romanţei fără sens. Hinata ar avea un mic avantaj, doar dacă Naruto ar renunţa la Sakura, deşi nu cred.