| TPUSenior01 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei pasionati de Naruto! Adica cine urmareste episoadele. Oare se indragosteste pana la urma Sakura de Naruto? Sau Naruot de Hinata? sau cine stie voi ce ziceti? Sau Sasuke se hotaraste sa vina iar in Satul Ascuns Intre Frunze (Konoha)! De facut chestia aia cu Ochiul Luni nu prea cred ca reuseste big grin! Ei bine acum puteti comenta cv! Daca am gresit la gramatica scuze dar mi-e cam lene sa ma uit :*

4 răspunsuri:
| Bluu08 a răspuns:

Dupa cum a aratat ultimul episod din Naruto Shippuden, Sakura inca il iubeste pe Sasuke. Vom vedea ce se intampla pe viitor. cum decurg lucrurile, eu as vrea sa fie sakura cu naruto, dar asta nu depinde de noi. bye. bafta.

| leftside a răspuns:

Sakura il iubeste pe Sasuke, asta am vazut in ultimul episod din Naruto Shippuden, inca se gandeste la el, problema e ca lui Sasuke nu prea ii pasa de ea, putea sa o omoare cand a scapat-o Naruto, deci in cuplul asta nu prea cred, poate Hinata si Naruto desi e cam tolomaca si aia.

| skrillex79 a răspuns:

Eu am vazut episoadele anul trecut toata vara, pana cand a inceput scoala si nu mam mai uitat.Ei bine nu stiu, dar daca Sakura il place pe Sasuke, nu cred ca se va indragosti de Naruto.Dar cred ca Naruto va fi cu Hinata, parca asa am auzit. Scuze pentru grejelile de gramatica. :*

| Jachy a răspuns:

Eu am vazut ca incetul cu incetul sakurei incepe sa ii placa de naruto, dar inca nimic nu e clar.am vazut ca hinatei ii vine curajul incet, dar taina ramane ascunsa undeva, in inima ei.am observat inca doi porumbei>ino si shikamaru, cu toate ca grasanul e putin invidios, sasuke soseste pentru o vreme in vreme Konoha si se uita la sakura si chiar incearca sa o sarute.dar sakura deja e mai atrasa de naruto decat de sasuke si....il ignora.incearca sa fie draguta cu naruto, dar acesta se uita deja la hinata, dar si sakura are un loc in inima lui. oricum eu sunt pentru NaruHina.scuzati greselile gramaticale dar mie prea lene sa ma uit. fundita?