| Brunetik_2399 a întrebat:

Am o mare problema. Am LG GT 400.Ieri mi s-a descarcat si l-am bagat la incarcat. Am apasat si pe priza dar tot nu pornea.Nu mi-a cazut deloc. Ce se intampla? Sunt foarte supycryingcrying

3 răspunsuri:
| deea98 a răspuns:

Buna!

In primul rand, incearca sa te linistesti! Apoi, verifica daca nu cumva e stricata priza(pune alt telefon la incarcat in priza aia, sau introdu o instalatie, orice ca sa vezi daca mai functioneaza). Apoi, daca priza e ok, incearca sa iti pornesti telefonul(ar trebui sa iti arate ca se porneste si apoi sa se opreasca la loc), si inainte de a se inchide la loc baga-l rapid in priza. Si eu am avut probleme din astea cu telefonul meu si a mers cand am facut asta.

Si daca nu merge, du-te undeva cu el. Probabil s-a stricatsad.
Sper sa iti mearga!:* Succes!

| ad3linush a răspuns:

Poate este stricat incarcatoru.Sau sunt ceva figuri ale telefonului.Eu am Lg-GD510 si intr-o dimineata mi sa stin din senin, si nu era gata bateria, abia sa aprins dupa ce tot l-am bagat la incarcat si il luam, mai bine mai incearca si tu poate isi revine.:*

| Brunetik_2399 explică:

Priza nu are nimic. De ce sa se strice telefonul?