| Alexutza22021999 a întrebat:

Am o mica problema! In acest weekend au venit bunicii mei tocmai de la nu stiu cati kilometri distanta in vizita. Iar eu pentru urmatoarea saptamana, am foarte multe teme pentru. acasa si de invatat (cred), iar intr-una din zilele de weekend as vrea sa ma apuc si de o carte pe care profa. de romana ne-a pus sa o citim...
Dati-mi idei cum sa fac ca in zilele ramase sa-mi organizez timpul; in asa fel, incat sa-mi ramana si o ora, 2, 3, 4... de joaca. Multumesc!

2 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Incearca sa te scoli putin mai devreme in weekend sa te ocupi de teme. In restul zilei ditreaza-te si seara mai citeste. Eu asa imi organizez eu timpul si functioneaza destul de binewinking. Sper ca te-am ajutat.

| danielcretu1980 a răspuns:

Fa-ti repede temele. apoi ai tot timpul ramas.