| MishikiCrisy a întrebat:

Am o miiiiiiiiiica intrebarica: ati vazut filmul de pe Disney Channel in care o fata a scris in jurnalul ei si tot ce a scris a aparut intr-o carte? Am si eu un jurnal si vreau sa scrie si eu la fel in el, doar ca cu numele reale. Voau (copiilor 6-14 ani) la plac povestiile astea cu dusmanie, ura, viclenie dar si dragoste?

Răspuns Câştigător
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Aaaa... am depasit cu cativa anishori 14 ani, dah' noh' acum sper ca nu'i mare bai day dreaming
si dah', tuturor le place de'astea. unii se regasesc numa in unele pagini, da macar o fac, nu? sunt pers care adora o scena(de dragoste sau de ce ai mai zis u pe acolo') si o citesc in continuu, din placere.
scrie tot ce gandesti, si macar in unele locuri se va casi fiecare.
si dusmania este prezenta cred ca ' de la nastere si ura dupa un timp, cand te maturizezi cat de cat.viclenia cred ca ' ne trece pe fiecare macar' in 5 momente din 7, cand gandim ca ce o sa facem (ceva rau si viclean) iar dragostea de la o varsta vrei sa si simti, nu numa sa o vezi pe niste pag, da acele pag iti vor da putere sa o incerci.
deci, scrie ca o sa le placa (sper ca nu'i problema. varsta)
SUCCES :*

1 răspuns:
| CuloareaFericirii a răspuns:

Da ... funda?