| cosminache a întrebat:

Am o problema... am un blog si nu stiu daca intra cineva pe el. Si nu stiu ca daca nu intra ce rost mai are sa scriu? Deci, cum aflu daca a intrat pe blog? (blog de pe blogspot)

Răspuns Câştigător
| Smarandica a răspuns:

Pai iti apare acolo cand dai "vizualizeaza profilul meu complet" acolo unde-ti apare si zodia si daca mai ai bloguri etc.Iti apare dinjos de :vizualizeaza profilul meu complet" "Vizualizarile profilulu si numarul pers care ti-au vizitat blogul.

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cqnd intrii pe profilul tău, unde îţi scrie datele şi muzica, filmele etc., este situaţia utilizatorului.chiar sub scrie "vizualizările profilului" si acolo îţi apare de câte ori a fost vizitat happy

| Dominicc a răspuns:

Se vede... poti lua ceva pentru trafic.

Normal ca daca nu il promovezi nu se uita si nu afla nimeni de el.
eu l; am pus pe alte siteuri sau am facut schimb de link.
Sincer. in afara ca poti scrie despre tine sau ganduri nu mai ai despre ce.
bloguri de muzica sunt 100000 de poze 100000 si etc.

ori faci unu mai deosebit lucrat de tine sau din initiativa ta ori. il faci "standard"

tu scrie. nu; i problema. tot o sa il vada cineva.
mai nou bloggeri sunt destul de cititi.

am si eu un blog http://claudiu-info5.blogspot.com/

daca e ceva msj privat. bafta.

| bestmusik a răspuns:

Iti faci un cont aici:
http://www.99counters.com/
Apoi o sa ti se genereze un cod (embed) pe care o sa-l copiezi si o sa-l lipesti in blogul tau ca Widget/Html.