| foreverANDaDAY a întrebat:

Am o dilema.
Deci mi-am facut eu un blog mai demult am intrat o data am postat totul bine si frumos pana a doua zi cand realizez ca nu stiu cum sa scriu inca ceva si atunci sa oprit blogareala mea.
Deci cum fac un post nou?
Si mentionez ca blogul e pe blogspot

Răspuns Câştigător
| smashedblackfox a răspuns:

Intrebare...nu ai inspiratie sau nu stii sa adaugi un post?
daca nu ai inspiratie... ei la asta nu stiu...nici eu nu am mari perioade laughing
iar daca nu stii...ai sus de tot emailul tau, iar langa e "Postare noua" [apropo, te-ai autentificat? daca nu, poate de aia nu merge laughing]