| davidtm a întrebat:

Am o problema cu messu imi da o eroare asa:
Yahoo messenger troubleshooter...
Cred ca e din cauza google chrome ului de cand nu mai merge chrome nu mai imi merge nici messu.
Va rog ajutati-ma va rog trebuie sa vb mama cu un neam de dincolo
E important dau funda si vot!

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ai auzit doar de yahoo messenger? N-ai auzit de oovoo, skype?
+ ca daca erai baiat destept cautai dupa eroare pe google, dar esti prost.

| davidtm explică (pentru unknownn):

Mama ta-i pr. oasta caut de 3 zile si nu gasesc.

| unknownn a răspuns (pentru davidtm):

Pai inseamna ca esti prea prost ca sa cauti, eu caut de 2 minute si am gasit.

| TheExpert01 a răspuns:

Gresesti id/parola de asta spune asa lool!

| ttttttavy a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul.E cea mai buna varianta

| 814 a răspuns:

De ce nu descarci alta versiune yahoo? S-ar putea sa mearga, asa am facut si eu si a mers. Succes! :*