| denismarisca a întrebat:

am si eu o problema de obicei cand imi descarc ceva tot imi arata EX: 1, 245/1540 KO si asa imi ramane cand imi descarc ceva oare ce sa fie problema si nu pot sa imi instalez nici yahoo messenger... oare sa fie de la browser habar nu am (folosesc Google Chrome) astept raspunsurile cat de repede. apropo cand imi instalez messu imi zice ceva de firewall si il dezactivez dar tot nu merge.

1 răspuns:
| Dvmasster1 a răspuns:

Incearca cu alt browser, recomand Mozilla sau Opera. De obicei Google Chrome scaneaza descarcarile si le incetineste iar din cauza ca are un antivirus de tot rahatu le mai si opreste cateodata.