| GabiiHaș a întrebat:

Am o problema grava grava grava pe facebook.de 7 luni tot il am blocat...am schimbat parola, am incercat sa ii fac ce pot...nimic! spune-mi si mie, ce am facut? am intrat pe alt calc.(din canada ca am fost in vizita la vara-mea)SI IMI E BLOCAT! cum sa fac sa mearga din nou? puppy dog eyes va roooog spuneti-mipuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Poate ti-a spart cineva facebookul. Sau ti l-au blocat ei.

| InTeRacTive a răspuns:

Schimba Browserul Incearca Cu Google Chorme nu stiu Incearca caci si mie mi-a fost blocat si am intrat cu ala si mi-a mersstraight faceacum nu stiu sper ca ti-am fost de folos

| AnonimDe a răspuns:

Nupp`!happy.poate ai niste dusmani care au dat pe fb ca te raporteaza sau.pur` si siplu a zis ca ai folosit un vocabular urat si ti l-au blocat`!happy.in cazul asta iti trebuie alt cont:*. Fundaa`?:Xhappy:*

| cody95 a răspuns:

In ce sens e blocat? ce iti zice?

Întrebări recente