| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la windows 7, pornesc laptopul, dupa un minut se face ecranul negru, laptopul inca merge, apas ctrl alt delete si apare chestia cu panoul de administrare, daca dau cancel se face iar ecranul negru, daca restartez laptopul merge ca nou, laptopul l-am cumparat acum o luna, are sistemul foarte bun.

1 răspuns:
| Mmooaarro a răspuns:

Poate ca e de la windows..nu suporta windows 7..instaleaza xp si daca iti face din nou asa de ce nu il duci la garantie?