| NVirgil a întrebat:

Am o problema,cand instalam windowsul laptopul s-a stins dintr-o data din cauza unei lipse de curent, iar acum cand il aprind imi apare sigla cu HP si sa apas esc pentru a intra in bios...iar dupa ce-mi trece de asta imi apare un ecran negru cu Mootmgs Missing si Ctrl+Alt +Delete sa restartez.
Ce sa-i fac? O.o

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Pai daca nu ai terminat instalarea de windows acum lipseste sistemul de operare de pe HDD pentru ca este incomplet si trebuie sa-l reinstalezi.

| Iwao a răspuns:

Instalarea trebuia sa se reia si sa continue chiar daca s-a oprit.DVD-ul de boot si instalezi iar.

| defapteunuexist a răspuns:

Baga windowsul iar.