| LiGhT015 a întrebat:

Am o problema personala.imi place de un baiat. el de multe ori mi-a spus ca tot ii place de mine.aceasta a fost in clasele precendente.anul acesta m-am transferat la un liceu nou el de asemenea si acum a inceput sa ii placa de alta fata cu care ma inteleg bine.De mine a uitat complet. Vreau tot sa il intreb sa aflu raspunsul exact dar nu stiu in ce moment sa fac aceasta ba e cu baieti ba nu il gasesc.Va rog dati-mi niste sfaturi//sad

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi normal că până la urmă îl vei găsi şi îl vei întreba. Măcar ai să şti ceva concret. Baftă!

| Pdelia a răspuns:

Ia-ti inima in piept si candd il vezi spune-i ce simti si daca simte acelasi lucru e bine dar daca nu incearca sa-l uiti oricum baftatonguetonguehappyhappy