| opacatoasa a întrebat:

Am pătat de nenumărate ori biroul cu Superglue. Acum ar cam fi cazul să îl curăţ, însă nu ştiu cum... ce soluţii îmi daţi? mi-e cam teamă să încerc cu diluant deoarece cred că se va decolora biroul. aş încerca cu feohnul în speranţa că se va înmuia superglueul. ce ziceţi? vă rog daţi-mi nişte idei. mersi.

2 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Pai ai putea sa dai cu apa fierbinte de tot, ca poate se mai topeste sau cum sa zic din el, si se face mai lichid apoi cu apa si sapun... sau ai mai putea incerca cu cif big grin

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Scrie pe tubul de superglue sau are instructiuni in cutie cum se curata.