| sckymosul17 a întrebat:

Am primit acest mesaj de la un numar normal de cosmote: Felicitari! Campania Cosmote v-a facut castigatorul unui premiu de 10. 000 si un nokia c5 pentru detalii apelati 076... e teapa? sau?

7 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nu suna. E TZEAPA! Posibil sa te taxeze cu suprapret sau sa te puna sa incarci un cod de telefon astfel incat sa iti ia cateva zeci de lei sau mai mult.

| DarQueen a răspuns:

Da, e țeapă.
Cosmote nu trimite mesaje în care apare un număr de telefon normal, ci în loc de număr apare „Cosmote" sau 1234.

| Hikari a răspuns:

Buna.
Teapa.winking

| Papusik a răspuns:

Da, e teapa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este de la Cosmote sau alt provider de telefonie de obicei este un nr scurt. Posibil daca suni sa fie un nr cu tarif mare.

| Alinna20 a răspuns:

Eu cred ca e teapa...

Răspuns utilizator avertizat