| TheQuestion a întrebat:

Azi am primit un mesaj de la cosmote care era cam asa:
Felicitari! Cosmote Romania v-a desemnat castigator al unui premiu de 10.000EUR si un NOKIA C5 pentru detalii apelati:0761452848.
Credeti ca este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ţeapă. Din câte ştiu te vor pune să dai nu ştiu câţi bani pentru revendicarea premiului şi... surpriză, vei avea milioane... pe factură.

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Mie nu vrei sa-mi dai niste bani?rolling on the floor

| 211wasgnij a răspuns:

Da, este adevarat, urmeaza instructiunile primite telefonic si iti cam va adia vantul prin portofel vreun an de zile.

| maiAm8conturi a răspuns:

Hell yeaa! go for it! dupa ce le dai toate datele personale, cam aceleasi date necesare unei creditari, te poti declara milionar...in datorii happy

| TheQuestion explică:

PS:Am uitat de funda

| Cristina_Sandu_1988 a răspuns:

Am primit si eu 20 de mesaje din astea intr-o singura zi si apoi seara pana a 2-a zi am primit 100 si ceva de sms de la +3333 si ink mai primesc sms-uri. e teapaaa! eu nu stiu cum sa scap de astia!