| vladutz_8053 a întrebat:

Am primit un mesaj pe telefonul meu in care eram anuntat ca sunt marele castigotor al supei de 20.000 euro.

" FELICITARI! Cosmote v-a desemnat, castigatorul marelui PREMIU DE 20.000euro. Pentru detalii, contactati operatorul INFO-LINE: 0786.456.585.COSMOTE/PREMII "

acesta e mesajul pe care l-am primit. voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Este o mare ţeapă. Dacă te.ai uitat anul trecut se mai liniştise cu mesajele astea pentru că a arătat la ştiri că o femeie a crezut şi au pus.o să trimită în contul lor 10 euro, pe urmă iarăşi tot aşa şi nu a primit nici un ban, iar cel ce trimitea a fost doar reţinut pe 24 de ore. Iarăşi au început? Când s.or potoli?!

| danut a răspuns:

Atentie, este sigur teapa.

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Este teapa. Si eu am primit. Daca era de la Cosmote, era mesajul de la SERV CLIENTI! Odata primisem la posta un plic cu o cheie laughing si zicea sa ne ducem la Bucuresti sa luam masinalaughing E o facatura. Au dat si la stiri, parca.

| vladutz_8053 explică:

*sumei. scuzati greselile dar m-am grabit!