| Batmanuel a întrebat:

Am primit amenintari cu bataia prin telefon, pot sa fac plangere la politie? si cum demonstrez ca m-a amenintat?

4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Pai si cu bratele alea lucrate ti-e frica?
daca chiar vroia sa te bata, o facea demult.
ia-l exemplu pe Mircea Badea, omul ala si-a dat si adresa si n-a patit nici pe dreacu.

| HighDefinition a răspuns:

Daca o cunosti pe aceea persoana si o crezi in stare de asa ceva, poti sa contactezi politia.

| Garielu a răspuns:

Ingora aceste amenintari poate a fost o farsa sau daca mai suna si face asa ceva o dat inregistreaza convorbirea si dupa da la politie.Dar ameninta inainte ca daca nu te lasa si nu inceteaza cu asta faci plangere la politie ca iti este atentata viata.

| Batmanuel explică:

Il cunosc pe acel om dar cum inregistrez o convorbire?