| SICAFLORIN a întrebat:

Am primit de la scoala o declaratie care se intituleaza " COMPETENTE CHEIE TIC IN CURRICULUMUL SCOLAR " pe care trebuie sa o semneze parintele meu. Daca o va semna ce se intampla sau pentru ce este aceasta declaratie? Pe fisa nu scrie ce se face daca este semnata.

1 răspuns:
| akadeaa a răspuns:

Adica te invata chestii pe calculator adica asta faci la info indiferent ce profil esti iar daca esti profil real mai faci si programare dar asta n-are legatura cu ce ai intrebat.
TIC=Tehnologia Informatiei si a Comunicatiilor
Pot s-o semneze linistiti parintii tai happy