| GulDan a întrebat:

Mi-a dat la antrenament la club(fotbal) o fisa cu titlu Formular inregistrare a grupului tinta,Formular individual de inregistrare.
Si imi cere datele,gen cnp, numele, ..etc.
I-ar alta fisa DECLARATIE care trebuie sa o semneze parintele.
Ce credeti ca e asta cei care v-a dat probabil stiti despre ce e vorba...

1 răspuns:
| Koli a răspuns:

Pai stai linistit la prima fisa iti ia datele in caz ca vei deveni mai bun sa poti fi transferat iar la a doua fisa, declaratia, este facuta daca Doamne fereste patesti ceva sa nu fie acuzat clubul de nimic, daca un alt club te vrea parintii tai sa nu poata decide soarta ta la viitorul club(daca doreste presedintele clublui asta ) si sa fie ei siguri ca o sa iti platesti "darile" acelea, asta daca esti la club contra-cost, sper ca ti-am fost de ajutorwinking