| ρίтιкa a întrebat:

Am primit o intrebare pe ask "ma mai iubesti?" de la un baiat de care imi place mult. A scris asta caterinca, ce sa ii zic?

7 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Chiar te-am iubit eu pe tine?

| MyGoodLife a răspuns:

Raspuns : Sigur, te pup pa pa rolling on the floor

| AdelaAde7 a răspuns:

Spune-i : Dar te-am iubit candva? laughing sau Logic ^_^ sau na ceva sa-si dea seama ca tu te-ai prins ca e la caterinca, sa nu rada de tine crezand ca il iei in serios. Oricum e foarte bine ca ti-ai dat seama ca nu e o intrebare serioasa, altfel pareai stupida. Noroc!

| anonima2405 a răspuns:

Poti sa ii spui ca,, Hai nu ma inebuni... Serios? :O ^-^ ''. Sau,, Mai intrebi? puppy dog eyes smug ". big grin :*

| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Omg serios?

| ρίтιкa explică (pentru Medenet_Daniel_1969):

Da serios si nu stiu ce sa scriu laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru ρίтιкa):

"La fel ca-n prima zi!"