| DumyΔ a întrebat:

Ce inseamna. cind un baiat iti da asemenea de intrebare ma iubesti?

7 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Inseamna ca el te place si vra sa stie daca simti acelasi lucru pentru el.Mi se pare o intrebare destul de clara, nu stiu ce raspunsuri te astepti sa primesti.

| DumyΔ explică (pentru anss23):

Pai parera celor din jur nu e niciodata in plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te iubeste happy

| Deliα a răspuns:

Inseamna ca te iubeste sau crede ca iti place de el.

| Pain03 a răspuns:

Depinde de baiat, poate e genul care chiar te iubeste, sau poate vrea doar sa isi bata joc de tine.

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Inseamna ca el vrea sa-ti afle sentimentele fata de el.
El simte cu siguranta ceva puternic pentru tine. Si vrea sa afle daca si tu simti la fel pentru el.

| FanSims a răspuns:

Sunt mai multe variante dar de obicei, vrea sa afle daca tu il placi.