| xEmiliano a întrebat:

Hei TPU ieri mi-am luat un antivirus iar dupa ce am scanat pc ...cand doresc sa intru in orice program imi cere sa aleg open with etc variante happy si la cs tot asa face ce trebuie sa fac PS:am windows 7

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Fa urmatoarele lucruri, eu am windows 7 home premium si mi-a mers, deci..intra la Start, scrie restore si dai click pe "Restore your computer to an earlier point in time"si dupa dai click pe Open computer restore si dupa astepti sa se termine si sa acepti tot ce iti apare la sfarsit sa dai ok cand te intreaba daca vrei sa restartezi pc-ul pentru a reveni totul la normal, sa ma tii la curent cu tot ce s-a intamplatwinking

| xEmiliano explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Dupa ce dau Open Sistem restore imi da eroare spune asa:No restore points have been created on your computer s sistem drive.To create a restore point open System protection. Windows nu are licenta...

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru xEmiliano):

Pai pune una, ce fel de windows 7 ai?