| simoSTAR a întrebat:

Daca eu am setat la hi5 ca numai prietenii imi pot vedea pozele si intru la altcineva pe profil care are tot privat si nu il am la prieteni, poate vedea ca am vrut sa ii vad profilul? sau eu nu apar printre vizitatori?

7 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Daca are profilul privat nu apare. daca are doar pozele private, apari la vizitatori.seteaza'ti de la cont-confidentialitate-nu vreau sa afle nici un utilizator ca i'am vizualizat profilul. e a 2'a optiune.si se rezolva treaba.happy

| Vampă a răspuns:

Daca vrei sa nu apara la NIMENI ca i-ai vizitat profilul dai acolo la cont si dupa aia la confidentialitate.si mi se pare ca e a 2a sau prima optiune

| simoSTAR explică:

Pai stiu cum sa setez sa nu vada nimeni, dar ideea e ca vreau sa vada ca i-am vizitat profilul... dar in conditiile in care si acea persoana are privat, ii apare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa fie profil privat cum sa fac mersi?

| Ale_8242 a răspuns:

Dacă nu i-ai trimis cerere de prietenie, nu are cum să afle că ai vrut să-i vezi profilul.

| loredanna a răspuns:

Tot de la tine dai sa nu vada nimeni ca iai vizitat profilul, e ca si cum ai fi pe invizibil.vezi cati da acolo unde tiai salvat sa vada profilul tau doar prietenii tai

| loredanna a răspuns:

O sa vada la tine exact cum ai vazut tu la care ai intrat,, profil privat,, si iti vede doar poza de la avatar, si de asta iti zic sati setezi sa nu vada nimeni ca leai vizitat profilul